Zirkonyum Diş

Diş problemlerinde farklı seçenekler sunan zirkonyum teknolojinin getirdiği fırsatlarla her zaman kullanımı kolay olmuştur. Diğer diş önerilerine göre daha güzel ve kendi dilerinizden farksız yapısı ile mükemmel sonuçlar verir. Zirkonyum diş doğal görünümü ile en çok tercih edilen tedavi şeklidir. Bu uygulamam yönteminde tedavi fiyatlarını dişin durumu ve sayısı belirlemektedir. Aslında tek diş için yapılan fiyat diş sayısı arttıkça fazlalaşmaktadır. Yine de bu tür uygulanan porselen kaplamalarda en uygun fiyatlı diş zirkonyum diştir. Hekiminizin önerileri ile birlikte karar vereceğiniz bu uygulama son derece kolaydır. Aldığınız sonuçlar ödediğiniz miktara değecektir. Fiyatları düşünmeden yaptırmanız gerene bu uygulamam ile hayli mutlu olacaksınız.

Pozitif Yanları

zirkonyum diş, zirkonyum diş fiyatları, metal dişBu uygulama sayesinde dişlerinizde renk değişimi olmamaktadır. Daha parlak ve beyaz duran dişler gülümsemenizi canlandıracaktır. Diş üzerinde bulunan lekeleri kaygan yapısı sayesinde üzerinde barındırmazken kaliteli kaplama malzemeleri kullanılarak uzun ömürlü olması sağlanmıştır.  Hemen  hemen herkesin yaptırabileceği bu uygulama da önemli olan dişi fazla zarar görmemiş olmasıdır. Fazla zarar gören dişler için onarılması açısından daha fazla fiyat belirlenir. Metal kaplamalara nazaran diş ve damak arasında oluşan siyah çizgiler oluşmaz. Ağızda kalan metal tadı bu uygulama ile asla alınmaz. Eski metal diş yapısının yerini almaya aday olan zirkonyum diş fiyatlarının size sunduğu fırsatlar ile yemek yeme işlevlerinizin daha kolay olmasını sağlayacaktır. Saydam yapısı ve ışığı geçirgen özelliği ile ilk var olan dişlerinizden farksız gözükecek zirkonyum dişler asla kırılma ve çatlama riski taşımazlar. Sıcak ve soğuk yiyeceklere karşı duyarlı olması avantajlı taraflarındandır. Estetik açıdan yüz hatlarınızın yerine gelmesi ve güzel gülüşler için yaptırılan tedavi şekilleri insan sağlığına duyarlı malzemeler kullanılarak tasarlanmaktadır.

Bizlere Verilen Sorumluluklar

Ağzımızın hijyeni her zaman korunması gereken önemli bir ayrıntıdır. Asla tekrar yaptırdığınız dişleriniz eski yerini tutmazken zirkonyum dişler farklı yapısı ile bunu aşmıştır. Önemli olan bundan sonra takılan dişlere iyi bakarak onarımlarını muntazam şekilde yaptırmaktır. Zirkonyum diş fiyatları bulunduğunuz şehrin büyüklüğüne ve seçtiğiniz hekime göre değişmektedir. Ancak gerçekten kalıcı olmasını istiyorsanız hekim seçiminizi iyi yapmalısınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*