Ünalan Kurye

Geçmişten bugüne gelinceye kadar kusursuz, sorunsuz ve kesintisiz hizmet anlayışıyla hareket eden Sultanbeyli kurye, alanında uzman ekip üyeleri ile birlikte, bu anlamda tüm müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Bu kapsamda sunmuş olduğu moto kurye hizmeti ile yoğun iş temponuzda işlerinizi aksatmadan sizlerin yerine, vermiş olduğunuz adresten teslim edilmesi gereken adrese gönderileriniz teslim edilmektedir.

yaya kuryeBu teslimat, istemiş olduğunuz saatler içerisinde evrak, paket ve benzeri taşınabilir ürünleriniz motorlu kurye servisi ile gerçekleştirilmektedir. Motorlu kurye ile taşınamayacak büyüklük ve ağırlıkta olan tüm gönderilerinizin istenilen yere ulaştırılması işlemi arabalı kurye ile yerine getirilmektedir. Çok acil bir şekilde yerine ulaştırılması gereken gönderilerin mevcut bulunması halinde ise express kurye servisi hizmet sunmaktadır.

En Güvenilir Kurye Hizmeti Kapınızda

En büyük amacı hızlı, kaliteli, pratik ve güvenilir bir kurye hizmeti sunmak olan ünalan kurye ile yapmak istediğiniz hiçbir iş yarım kalmamaktadır. Bu kapsamda hizmette sınır tanımayarak akşam mesai saatinin bitiminden sonra oluşabilecek kurye ihtiyaçlarını karşılamak üzere gece kurye servisi ile hizmet sunulmaya devam edilmektedir. Aynı zamanda faaliyet alanına yakın mesafeler arasında teslim edilmesi gereken gönderilerin olması halinde de yaya kurye hizmeti ile gönderilerin teslimatı gerçekleştirilmektedir. Dosya, evrak, bülten, davetiye, dergi, süreli yayın, gazete, fatura, ekstre, kredi kartı, katalog, promosyon ve bunun gibi toplu gönderilerin istenilen adrese teslimatının gerçekleştirilmesi için toplu kurye servisi ile hizmet verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*