TESETTÜR TAKIM ELBİSE MODELLERİ NELERDİR?

Takım elbise modelleri özellikle çalışan bayanlar tarafından oldukça fazla tercih edilen bir kıyafet çeşididir. Resmi toplantılara katılacakları zaman ya da herhangi bir davete gidecekleri zaman şık olmak için tercih ettikleri takım elbiseler etek ceket ya da pantolon ceketten oluşabilmektedir. Tesettürlü bayanlar için de ayrıca farklı seçenekleri olan takım elbise modelleri her yaştan bayanın ilgi odağı olmayı her zaman sürdürür. Takım elbisenin verdiği zarafet ve şıklığı diğer kıyafetlerle yakalamak pek mümkün değildir. Tesettür elbiseler de aynı diğerleri gibi etek ceket veya pantolon ceketten oluşur.

Tesettür Takım Elbiseler Farklı Mı ?

tesettür takım elbise modelleri, tesettür takım elbise, Tesettür elbiseler tesettür takım elbise modelleri, tesettür takım elbise, Tesettür elbiselerFakat aralarındaki fark etek, pantolon veya ceketlerin modellerindeki farklılıklardan kaynaklanır. Örneğin açık bir bayan dar bir ceket ile diz boyunda ya da diz üstünde olan bir eteği tercih edebilirken tesettürlü bir bayanın bunu tercih etmemesi gerekir. Çünkü tesettür dar giyinmeyi yasaklamaktadır. Bunu yerine tesettürlü bayanlar uzun etek ve vücuda tam olarak yapışmayacak bollukta olan ceketlerden ya da bol pantolonlar ve yine uygun bolluktaki ceketlerden oluşan tesettür takım elbise modellerini tercih edebilirler. Uzun etek dendiğinde her ne kadar sanki tek tipmiş gibi algılanma ihtimali olsa da aslında birçok farklı modelde uzun etek içeren takımlar bulabilmek mümkündür. Örneğin en klasik uzun etek modeli belden yere kadar desensiz ve detaysız dümdüz inen modellerdir. Belden oturtmalı olan ve de uzun belli olan yere kadar inerken bollaşarak inen etekler de özellikle gençler tarafından en çok tercih edilen takım elbise eteklerindendir. Bunlardan başka yine çok fazla tercih edilen başka model de düşük belli ve belden başlayan pilelere sahip uzun etek modelleridir. Bu eteklerin üzerine aynı renkte bir ceket giyilebileceği gibi farklı renk kombinasyonları da yapılabilir. Örneğin siyah etek veya pantolon üzerine mor bir ceket son derece şık duran tesettür takım elbise modelleri arasında gösterilebilir.

Takım elbiselerin başka bir çeşidiyse pantolon ve ceketten oluşan çeşitlerdir. Tesettürlü bayanlara hitap edecek bu takım elbise modellerinde de yine her iki parçanın da uygun bollukta olması önemlidir. bol pantolonlar üzerine uygun bir renkte veya aynı renkte giyilen ceket ile bayanlar istedikleri şıklığı ve zarafeti kolaylıkla yakalayabilirler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*