Tesettür Giyimde Modanın Adresi

Giyinmek, günümüzde artık birincil öncelikten çok daha fazlası haline gelmiştir. Kadın, erkek, genç, yaşlı herkesin tercih ettiği giyim tarzı, kişiliği hakkında fikir vermektedir. Bu yüzden hazırgiyim sektörleri pek çok farklı alanda faaliyet gösterirler. Biz ModaSena ekibi olarak, özellikle tesettür giyimde modaya öncülük eden vizyonumuzla hizmet vermekteyiz.tesettür giyim, tesettür giyim sitesi, tesettür giyim modası

Tesettür dünyansının yeni trendi

Moda, genel anlamda vücut proporsyonuna göre kendine yakışanı giyinmek olsa da her sezonun yansıttığı konsept farklıdır. Aynı tekstil ürünlerinde kullanılan farklı renkler, o ürünü modern veya demode hale getirebilir. Bu anlamda markamız, zamanın en trend akımlarını ürünlerinde kullanmayı amaç edinmiş ve her sezon sıkça adından bahsettirmiştir.

Tesettürlü bayanlara pek çok alternatif sunan ModaSena ile alışveriş artık çok kolay. Müşterilerine her kategoride ürün sunan markamız sektöre damgasını vurmuş ve kısa sürede büyük başarılara imza atmıştır.

Rahatlığı şıklıkla buluşturan tunikler

Tesettürlü hanımların en büyük kurtarıcısı olan tunikler; taytların, pantalonların üzerine giyilen ve etek ucu en az basen kısmına kadar devam eden giysi türleridir. Özellikle tesettürlü bayanların dolaplarından eksik etmedikleri tesettür tunikler her sezonda en fazla tercih edilen ürünler arasında olup, hem rahat hem de şık giyimin simgesi haline gelmişlerdir.tunik modelleri, tesettür tunik modeleri, modasenatunikleriTunikler doğru parçalarla kombin edildikleri zaman, kişiyi daha hacimli veya olduğundan daha zayıf gösterebilmektedir. Mesela açık renklerin hakim olduğu asimetrik kesim tunik modelleri, tesettrülü bayanlar arasında en sık tercih edilen tekstil ürünleridir. Zira asimetrik özelliği fiziksel görünüme uzunluk katacağı gibi açık renkte daha hacimli duracaktır. Bir başka örnek olarak; belden oturan tunik modelleri için, tayt yerine, biraz daha bol paçalı pantolon modellerinin tercih edilmesi gerekir. Bu durum yine proporsyonda daha estetik bir görünüm elde etmek için kullanılan bir yöntemdir. Elbetteki tercih edilen kumaşlar da, kombin yaparken ortaya dikkat edilmesi gereken farklı ayrıntılar çıkarabilir. Bu şekilde tasarlanmış kombinlerimizle markamız, hem rahat hem şık olmanın hiç de zor olmadığını kanıtlar niteliktedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*