Terkos Pasajı Nerede?

Kadınlar, alışveriş yapmayı ama kaliteli ürünlerde ucuz alışveriş yapmayı daha çok sever. Bu yüzden indirim sezonlarını bekleriz, fırsat sitelerinin kampanyalarını takip ederiz, sözde outlet mağazaları aşındırırız. Tatlı yorgunluğun sonunda iyi parçalar kapmışsak; bizden mutlusu yoktur…

Yukarıda yazdıklarıma katılıyorsanız yani siz de benim gibi alışveriş sever bir kadınsanız; size önereceğim adrese mutlaka gidin! H&M, Dorothy Perkins, Topshop, Zara, Bershka, Mango gibi markaların kıyafetlerini beğeniyorsanız; hemen gidin!terkos pasajı, terkos pasajı nere bulunuyor

Taksim İstiklal Caddesi üzerinde Galatasaray Lisesi’ni geçip Tünel doğru yürürken Paşabahçe Mağazasının hemen yanında Terkos Pasajı isminde bir alışveriş cenneti var! Daha H&M Türkiye mağazaları resmi olarak açılmadığında, Terkos Pasajında H&M markalı kıyafetler satılıyordu hem de çok ucuza! Keza indirim dönemini beklemeye gerek kalmadan, iş kadınlarının kurtarıcısı Zara markasının elbise, bluz, pantolonları, şortları yani her şeyi Terkos Pasajında var. Çeşitli mağazalar; ihraç fazlası ürünleri ortalama 10 TL’den başlayan fiyatlarla satıyor. Özellikle şimdi ellerindeki yazlıkları bitirmek istedikleri için inanılmaz fiyatlarda kıyafetler var.

Hafta başında kulaklarını çınlattığım Style Boom Blogunun sahibesi de Terkos Pasajından aldığı puantiyeli elbisesiyle harika görünüyor.

Bu akşam, Aşk ve İlişkiler Editörümüz Candan Ünal ile bana bir hırka almak için Terkos Pasajına girdik, elimiz kolumuz dolu çıktık. ♥♥ Cancan’ıma tunik ve çanta hediyesi çoook teşekkür ederim ♥♥ Terkos Pasajının Eylül 2011 fiyatlarından biraz daha bahsedecek olursam; tunikler 5-10 TL, elbiseler 10-20 TL, uzun etekler 10-20 TL arasında değişiyor.

Terkos Pasajına giderseniz; girişteki mağazaya mutlaka uğrayın. Hem fiyatları uygun hem çeşitleri hem de markaları fazla. Sahibi de müşterileriyle çok ilgileniyor. Diğer mağazalarda genellikle tezgâhı karıştırarak kendinize uygun bir şeyler bulmaya çalışıyorsunuz ama girişteki mağaza istediğiniz bedeni, rengi sizin için bulup getiriyor.

Tasarımcı, aşçı, blogger yani 10 parmağında 10 marifet Deniz Berdan da Terkos Pasajından çizgili bir elbise almış.

Terkos Pasajı Nerede?

Taksim İstiklal Caddesinin başından yürümeye başlayıp Galatasaray Lisesini geçiyorsunuz Tünel’e doğru devam ederken sağ tarafta Paşabahçe Mağazasını göreceksiniz hemen onun yanında. Herkese ucuz ve keyifli alışverişler dilerim.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*