Tamponsuz Burun Estetiği Nasıl Olur?

Önceki dönemlerde burun estetik ameliyatlarından sonra hastanın burnuna tamponlar konurdu. Ancak bu tamponlar hem çok büyük görünür hem de aslında büyük bu olduğu için burnu sıkarak ortaya çıkan morluk ve şişliği daha fazla bir şekilde yükseltirdi. Ancak şimdi bu konuda hiç bir cerrah burun estetiği ameliyatlarında bu tür tampon çeşitlerini kullanmaktadırlar. Özellikle eski zamanlardaki sargı bezleri bu konuda büyük bir zarar vermekte ve hastanın nefes alma noktasında kapatarak büyük bir rahatsızlık duymasına neden olmaktaydı. Yeni gelişen yöntemler ışığı altında yapılan ameliyatlar çerçevesinde Şişli burun estetiği öncesinde operasyon sonrası herhangi bir sargı bezi şeklindeki tamponlar kullanılmamakta ve onun yerine ise artık silikon tampon çeşitleri kullanılmaktadır. Hastanın burun deliklerini özellikle açıkta bırakan ve bu sayede hiçbir baskı yaratmaya silikon tamponlar sayesinde iyileşme süreci de çok daha hızlı bir şekilde gelişmektedir. Bu bağlamda Bakırköy burun estetiği bünyesinde en iyi burun estetiği ameliyatları gerçekleştirilmekte ve tüm hastalar memnun edilmektedir.tamponsuz burun estetiği, burun estetiği yapımı, burun estetiği nasıl yapılır

 Burun estetiği operasyonlarındaki eski tamponlara son

 Önce burun estetiği operasyonlarında ameliyat sonrası sargı bezi ile yapılan tamponlar, ortaya çıkardığı baskı nedeniyle hem nefes almakta büyük bir güçlük çekilmesi neden olmakta aynı zamanda bu çok farklı ağrıya ve acıya da sebebiyet vermektedir. Ancak artık yapılan silikon tamponlar sayesinde burun delikleri basınç almamakta ve hastanın iyileşme süreci daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Tüm bu hizmetleri Şişli burun estetiği bünyesinde alabilir ve baştan sona tüm teknolojik cihazların da devreye girdiği ve bu alanda uzman doktorlar eşliğinde burun sorunlarınızı en iyi çareyi öğretebilirsiniz.

 Burun estetiğinde profesyonel bir hizmet

 İster fiziksel olarak ortaya çıkan sorunlar istenirse de psikolojik olarak burundan rahatsız olma durumları adına Bakırköy burun estetiği kapsamında sizlere öncelikle 3D bilgisayar simülasyonu altında ne tür bir görsel istediğiniz tam net bir şekilde gösterilmekte ve ardında 2 boyutlu ve mikronluk bir görsel sunan cihazlar bünyesinde profesyonel bir burun estetik ameliyatı yapılmaktadır. Bunun içinse tek yapılması gereken hemen bu kaliteli sağlık merkezi bünyesinde profesyonel bir hizmet almaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*