Sağlıklı Saçlara Merhaba Deyin

Dış görünüşümüz için en çok dikkat ettiğimiz ve zaman harcadığımız saçlarımızın sağlıklı olmasını isteriz. Saçlarımıza uyguladığımız kimyasal işlemler, ısıl işlemler ve çevresel faktörler saçlarımızın yıpranmasına sebep. Ancak artık davines nourishing ile yıpranan saçlara son verebilirsiniz. Daha sağlıklı, parlak ve gür saçlar için sizde saç bakım ürünlerinizi doğru seçin.davines saç bakım ürünleri, davines ile saç bakımı yapma, davines saç bakımı yapma ürünleri

Doğal içerik

Davines nourishing serisi içerisinde ki doğal özler ile saçlarınızın yeniden yapılanmasını ve onarılmasını sağlıyor. Şampuan, saç bakım kremi, saç maskesi, saç bakım bileşeni ve bakım serumu ürünleri ile nourishing saçlarınızı onarır ve yeniden yapılandırır. İçerisinde ki üzüm ekstresi ile kurutma sonrasında radikallerin oluşmasını engeller ve saçlarınızı güneş ışığının verdiği zararlardan korur. Pirinç proteini saçınızda koruyucu bir film gibidir ve saçlarınız onarıldıktan sonra herhangi bir ısıl işlem ve kimyasal işlemden göreceği zararları engeller. Şampuan içerisinde bulunan ylang ylang esansiyeli saçlarınızın yenilenmesini sağlar, mandalina yağı saç derinizin sağlığına kavuşmasında yardımcı olur. Davines nourishing ürünlerinde bulunan jojoba yağı saçlarınızın yumuşak olmasını sağlar ve parıltılı bir görünüşe ulaşmanıza yardım eder.

Keratin bakımı

Saçların en temel maddesi olan keratin için üretilmiş keratin yükleme serumu kısa sürede saçlarınızın eski sağlıklı görünümüne ulaşmasını sağlar. Sizde davines nourishing ile yıpranan saçlara son verebilirsiniz. Tüm saç tipleri için uygun olan ürün bir dolgu maddesi görevi yaparak saçlarınızın güçlenmesini sağlar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*