Panel Bölme Nerelerde Kullanılır?

Panel bölme duvar sistemi tüm ofis ve iş merkezlerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Panel ürünlerde kullanılan malzemenin dayanıklılığı ısı ve ses yalıtımı olan deprem ve yangınlara karşı dayanabilen takılıp sökülebilir ya da demontable panel duvar bölme sistemleri arasında yer almaktadır. Normal tuğla ve ytong gibi duvar malzemelerini ses geçirme oranına göre panel duvar sistemlerindeki ses yalıtımından dolayı gürültüyü engelleyebilecek ürünlerden üretilmektedir. Panel duvarlar fazla zaman kaybına neden olmaksızın hızlı yapılabilen bölme duvar sistemleri arasında ofis ve büyük alış veriş mağazalarında uygulanmaktadır. Panel bölme sistemleri uygulanan yerlerde çalışma ve iş yerlerinin fazla olması sağlanmaktadır. Bu yüzden çalışma alanın çok olması demek fazla çalışanın bulunması ve işlerin düzenli yürümesini sağlamayı amaçlamaktadır. Ofis ve işyerlerinde bölme duvar sistemi kullanılması gerekiyor ise bu konuda uzman olan çağrı inşaat ofis bölme ve ofis duvar bölme sistemleri hakkında bilgi alınması gerekmektedir. Panel bölme sistemlerinde ahşap ve alüminyum paneller uygun bölme duvarları için kullanılmaktadır. Panellerin kullanılması cam bölmelerde, ara bölmelerde, cam cama bölmelerde ve ofis bölme duvarlarında rahatlıkla kullanıla bilmektedir. Panel bölmelerde ısı kaybını önleyecek izolasyonlar yapılarak ofis içerisinde ısı ve ses yalıtımının üst düzeyde olmasını sağlamaktadır.panel bölme sistemleri, ofis bölme sistemleri, ofis bölme sistemi kullanımı

Panel bölme ürünlerinin yapılmasında kullanılan malzemelerin TSE uygun üretilmesi bakımından depremlere ve yangına dayanıklı malzemelerden üretilmesi çalışanların sağlığına verilen önemi göstermektedir. Çağrı inşaat firması panel duvarlarda kullanmış olduğu malzemelerin Avrupa standartlarına uygun biçimde üretimini kendi yapmakta ürünlerini garanti kapsamına almaktadır. Ürünlerin garanti kapsamı içerisinde bulunması işyeri sahiplerini hayli memnun etmektedir. Panel duvar bölmeleri cam bölme yapılacak alanların desteklenmesinde etkin rol oynamaktadır. Cam bölmelerin dayanıklı ve sağlam yapıya sahip olmaları için kullanılan panellerin camlar ile uygun kaliteli malzemelerin kullanılması gerekmektedir. Çağrı inşaat ofis bölme ve duvar bölme sistemlerinde uzmanlaşmış tecrübeli iş elemanlarının titiz çalışmaları ile gerçekleştirmektedir. Ara bölme ve panel bölme duvar sistemleri ofis ve büyük alış veriş merkezlerinde sıkça kullanılmaktadır. İşyerlerinde panellerin kullanılması ofis bölme işlemlerinde olmaktadır.

Panel bölme sistemleri uygulanırken alanın eni, boyu ölçülerek metre kare hesabı ile kullanılacak malzemeler tespit edilmektedir. Kullanılacak malzemelerin listesi ile birlikte panel bölme işleminin maliyeti de hesaplanmış olmaktadır. Gerekli alanlara yapılacak olan bölme işleminde uygun tasarımların kullanılması estetiklik ve görünüm açısından şık ofislerin meydana gelmesini sağlayacaktır. Panel bölme duvarlar sayesinde az zamanda çok iş yapılabilmektedir. Duvar bölme, ofis bölme sistemleri değişik tasarım ve renk seçeneklerinde müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Müşterilerin uygulanan sistemden memnun olması firma yetkililerini memnun etmektedir. Panel bölme, ara bölme sistemleri uygulanan işyerlerinde deforme olmalara karşı garanti kapsamı alanında firma tadilat yapma taahhüdü vermektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*