Liposuctionun Muazzam Etkisi

En çok tercih edilen estetik operasyonlarından biri olan ve yıllardır popülerliğini kaybetmeyen liposuction ameliyatı, temel anlamda vücutta birikmiş ve buna ek olarak diyet ya da spor ile atılması çok zor olan yerleşmiş, inatçı yağ dokularının alınma işlemidir. Bu ameliyat ile en çok karın ve basen bölgesindeki yağların alınması tercih edilmektedir. Buna ek olarak, uygulama en çok İstanbul ilinde yapılıp liposuction fiyatı uygulamanın yaygınlaşmasına bağlı olarak daha uygun olmaya başlamıştır.Liposuction nasıl yapılır, Liposuction nasıl uygulanır, Liposuction uygulaması yapımı

Liposuction ameliyatı tam teşekküllü bir hastanede, ameliyathane koşullarının ve ekibinin hazır durumda olduğu, genel anestezi altında yapılan bir ameliyattır. Ameliyat süresi biraz uzun olup operasyonun durumuna göre 1,5 saatten 5 saate kadar sürebilmektedir. Ameliyat estetik amaçlıdır ve herhangi bir risk taşımaz. Operasyonun amacı yağ dokularını emerek vücuttan atmak olduğu için birçok hasta kilo vermek için yapıldığını zannetse de ameliyat sürecinden önce kilo vermeye başlamak ve vücudun bazı bölgelerinde kalan ve erimeyen yağların bu operasyon yardımıyla alınması gerekmektedir. Böylece, hem kilo verme işlemi hem de liposuction ameliyatı birlikte uygulandığında son derece fit bir görüntü kazanılabilir. Ameliyat sonrası atılan dikişler kendiliğinden erimektedir. Toplamda iyileşme süreci 1 ay olarak tanımlanabilir. Ameliyat sonrası ilk dönemler ağrı, sızı ve morluklar oluşma ihtimali söz konusudur. Bununla birlikte, liposuction fiyatı ile de tüm bu hususlar dikkate alındığında oldukça uygun görünmektedir.

Günümüzde birçok bölgesel yağlanma sorunu olan kişi tarafından tercih edilen ve uzun yıllardır popülerliğini yitirmeyen bir operasyon olan liposuction operasyonu vücuttan diyetle ya da sporla atılamayan, kalıcı ve inatçı yağ dokularının alınması işlemidir. Liposuction operasyonlarının etkili olduğu vakalar en çok bölgesel ve orantısız yağlanma durumlarıdır. Tam teşekküllü bir ameliyathanede genel anestezi ile yapılacak olan operasyonda anestezi uzmanı ile birlikte bir ameliyat ekibinin bulunması gerekir. Bu açıdan bakıldığında Bakırköy liposuction merkezlerinin fiyatları gayet uygun kabul edilebilir. Öte yandan, liposuction operasyonunun mutlaka estetik cerrah tarafından yapılması, bunun dışında hangi özel eğitimi almış olursa olsun doktor dahi olsa güvenilmemesi gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*