Lamina Diş Fiyatları Neye Göre Farklılık Gösterir?

Önceliklere lamina diş tedavi yönteminin sizlere neler katacağından nasıl yapıldığından bahsetmek gerekir. Öncelikle lamina Latince de yaprak anlamına gelmektedir. Bu anlamı öğrendikten sonra kısmi olarak kafanızda bir şeyler canlanmaya başlamıştır. Genellikle dişleri kırılan, ön tarafta hafif çürüyen, beyazlatma işlemlerine yeterli tepkiyi vermeyen, diş yapısı bozuk olan, çok kirli olan ve benzeri şeylere sahip olan insanlara yapılmaktadır.Neredeyse lamina diş tedavisinin yapılamayacağı şart yoktur gibi bir şey. Ancak sadece çok fazla tırnak yiyen ve kalem kemiren insanlarda genelde düşme kırılma gibi şeylerle karşılaşıla bilmektedir. Lamina diş fiyatlarına gelecek olursak kabataslak fiyatlar verebiliriz. Çünkü  bir süre önce diş hekimlerinin internette fiyat listesi yayınlamaları yasaklanmıştır.

Lamina Diş Fiyatları Sınıf Katagorisine Göre Değişmektedir

Lamina diş fiyatları, 2. Sınıf lamina diş, lamina diş tedavisiBu yüzden sizler de çok net bilgilere sahip olamayacaksınızdır. Ancak bizim  vereceğimiz lamina diş fiyatları ile kafanız da bir fiyat cetveli oluşturup doktora gittiğiniz de çok daha farklı fiyatlarla karşılaşa bilirsiniz. Lamina diş fiyatları uygulanacak olan dişin yapısına lamina diş tedavisine ve yaptırdığınız kliniğin kalitesine göre değişiklik gösterecektir. Lamina diş fiyatları kullanılan malzemeye ve hekime göre farklılıklar gösterir ancak kullanılan malzemeye göre şöyle fiyatlandırılmaktadırlar; 1. Sınıf lamina diş 100 TL, 2. Sınıf lamina diş 800 TL, 3. Sınıf lamina diş 500 TL, 4. Sınıf lamina diş 300 TL’dir. Tabi vermiş olduğumuz bu fiyatların kesinlikle kullanılan malzemelerin kalitelerine göre verilmiş olduğunu unutmamalıyız. Çünkü bu fiyatlara bakıp diş hekimine gittiğiniz de çok daha farklı fiyatlarla karşılaşırsanız şaşırmamanız gerekir. Çünkü doktorlar kendi kliniklerin de ya da özel hastaneler de çok daha yüksek marja sahip fiyatlar sizlere yansıtılmaktadır.

Tabi gitmiş olduğunuz kliniğin hangi şehir de olduğu da çok önemlidir. Devlet hastanelerinde de bu tedavi uygulanmaktadır ancak devlet hastaneleri sizlere hem istediğiniz ilgiyi hem de zaman kaybı vermiş olacaktır. Çünkü devlet hastanelerinde çok fazla insan tedavi oluyor ve bu işlemler hızlı bir şekilde yapılmak zorun da kalıyor. Bu durum da sizlere verilecek olan ilgiyi azaltıyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*