KAYRA GİYİM ŞAL MODELLERİ NELERDİR?

Tesettür giyim denildiğinde ilk akla gelen ürün elbette bu giyim türünün vazgeçilmez aksesuarları olarak karşımıza çıkan şallar yani başörtüleri gelmektedir. Özellikle genç bayanlar için daha kullanışlı ve modern bir görünüm oluşturmaya yarayan bu şallar ile hem inanışlarının gereklerini yerine getirebilmeleri hem de diledikleri gibi modern bir görünüme sahip olmaları mümkün olmaktadır. Bunu daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilmeleri için ise Kayra Giyim şal modellerinden faydalandıklarını görebilmemiz söz konusu olmaktadır.kayra şal modelleri, kayra tesettür şal, tesettürlü bayanlar için şal modelleri

Kısa tarafı 70 cm ve uzun tarafı 200 cm olan şal modelleri ile size her zaman daha rahat bir kullanım olanağı sunmakta olan Kayra Giyim, her şalında çift taraflı kullanım olanağı sunmakta ve her şal ürününün ipek kumaştan üretilmesine olanak vermektedir. İpek kumaş kullanılarak üretilen şalları sayesinde daha rahat bir kullanım olanağına sahip olmanızı sağlamakta olan markanın tek renk ipek şallarına sahip olabilmeniz mümkün olduğu gibi farklı renklerin bir araya geldiği modelleri de bulabilmeniz mümkün olmaktadır. Mix olarak adlandırdığı bu farklı renkleri bir araya getirdiği şallarda özellikle genç bayanlar için oldukça şık ve canlı renklerin bir araya geldiğini görebilmeniz mümkün olmaktadır. Elinize aldığınız andan itibaren ipek kumaşın saf ve yumuşak dokusunu alabilmenizin mümkün olduğu bu şallar %100 ipek kumaş kullanılarak yapıldığından dolayı polyester kumaşlar gibi zamanla deforme olarak rahatsız edici ve eskimiş bir görüntüye neden olmayacaktır. Bu nedenle de dilediğiniz gibi rahatlıkla uzun yıllar boyunca bu şalları kullanabilmeniz mümkün olmaktadır.

Her ürününde kaliteyi ön planda tutan Kayra Giyim, şal modelleri için de aynı konuyu ön plana almıştır. Bu nedenle de daha rahat bir kullanıma sahip olmanızı sağlayarak size uzun yıllar kullanabileceğiniz saf ipek şallar sunmaktadır. Kullandığınız zaman yüzünüzü de daha güzel gösterecek olan bu canlı renk ve kaliteli olduğu ilk bakışta bile anlaşılan şallar sayesinde kendinizi daha iyi hissedebilmeniz de mümkün olacaktır. Üstelik bu şalların ipek olması teniniz için de kaliteli bir dokunuş yaratacağından her mevsim rahatlıkla kullanabilmeniz mümkün olacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*