Kaş Kontürünün Etkisi Nedir?

Yüzü gösteren kaş olduğu için kaşlarımız duruşu ve bakımı çok önemlidir. Kaşı az ve seyrek olan kişiler ise bu durumlardan çok şikayetçi olduğu için farklı öneriler yolu aradıklarından dolayı çözüm olarak kaş kontörünün etkisi olumlu olduğu için tercihler arasında ilk sırada yerini almaktadır. En doğru yapım şekli ise kontur uygulamaları lokal anestezi yapılarak doktor kontrolünde yapılmasıdır. Kişinin sağlığına zarar vermeden yapılan bir estetik çalışmadır.kaş kontür, kaş kontür fiyatları, kaş kontür yaptırma

 İstenen şekil, ölçüm, çizim ile belirlenip kaş, kıl tekniği ile dolum yapılarak başlanır, uygulanacak bölge uyuşturulur. Kaş kontöründe bu sene en çok uygulanan trendlerle ilgili olarak yapılanlar: Kaşın şekline uyumlu, kıl şeklinde ki kalıcı makyaj yapılmasıdır. Kıl tekniği aracılığı ile ana kaş rengi birbirine uyacak renkler test edildikten sonra kaşın şekli kopyalanarak boş ve seyrek olan kısımlara, kıl tekniği ile dolgu yapılır. Böylece kaşların daha gür görünmesi muntazam bir görüntüsü olması sağlanır.

Kaşlarınız Daha Doğal
Eksik olan kaşlar doğal görünüm ile kaş kontörünün etkisi yapılandırılır. Düşük olan kaşlar içinde kaşın uç kısmına kıl tekniğinin uygulaması ile kaş kaldırılabilir. Yüzde soluk ve hüzünlü ifadenin yerini daha canlı, güzel, farklı ve estetik bir görünüme bırakır. Bu uygulama öncesi kişi dinlenmiş ve rahat olmalı.1 gün öncesinden kahve ve alkol alınmamalıdır. Uygulama günü kanı sulandırabilecek ilaç kullanılmamalı ve solaryuma gidilmemelidir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*