İlkbaharda Giyilebilecek Tesettür Elbiseler

Tesettürlü bayanlar kıyafet seçimi yaparken bir çok şeye dikkat etmelidirler. Vücut ölçülerinize ve nereye,nasıl gideceğinizi göz önüne getirerek o şekilde kombinleri yapmalısınız. Öncelikle zayıf ve tesettürlü bir bayansanız  kesinlikle tek renk kombinler yapmamalısınız. Bunun sebebi ise tek renk kombinler sizin daha zayıf ve çelimsiz görünmenizi sağlayacaktır. Eğer tesettürlü ve kilolu bir bayansanız tek renk özellikle koyu renk tercihlerde bulunmanız sizi olduğunuzdan daha zayıf ve çekici olmanızı sağlayacaktır. Fakat bir çok desenin bir arada bulunduğu tesettür elbise modelleri kilolu bayanlar için uygun olmayacaktır. Nereye gideceğinizi de göz önünde bulundurarak doğru ve güzel tercihlerde bulunabilirsiniz.tesettür elbise modelleri, tesettür giyim elbiseleri, tesettür giyim elbise modelleri

1.Çiçek Desenli Abiye Elbise

Havaların ısınması ile açık renkteki kıyafetler dolaplardan dışarıya çıkmaya başlıyor. Yine havaların ısınma ile düğün sezonları açılıyor ve açık renkte ve çiçek desenli elbiseler ortaya çıkıyor.  Bu güzel tesettür çiçek desenli abiye elbise modelleri bir çok kapalı bayan tarafından tercih edilmektedir. Bu elbiselerde biri de aşağıdaki resimde gördüğünüz şık abiye elbisedir. Üzerindeki çiçek desenleri ile yaz mevsiminin geldiğini belirten bu güzel elbise şık kombinleriniz arasında yer alabilir.

 2.Çiçek Desenli Etnik Elbise Modeli

Bir diğer tesettür elbise modeli de bu elbisedir. Yine bir çok tesettürlü bayan tarafından tercih edilen Çiçek desenli etnik elbise modeli sizin de tercihleriniz arasında olabilir. Seçimlerinizi doğru bir şekilde yaparsanız bu çiçek desenli abiye elbise modeli de size yakışan modeller arasında yer alacaktır.

3.Kemer Detaylı Çiçekli Elbise Modeli

Abiye olan bu elbise kemer detayı ile sporlaştırılmıştır. Yine çiçek deseni ile ilgi çeken bu elbise modeli şık ve rahat elbise modelleri arasında yer almaktadır. Kemer detayı ile hem sporlaştırılan hem de farklı bir hava katan bu elbise modeli sizin de tercihlerinizin arasında olabilir.  Tesettür kemer detaylı çiçekli elbise modeli sizin de üzerinizde şık ve ilgi çekici durabilir. Seçimlerinizi bu doğrultuda yaparsanız hem şık hem de mutlu olacağınıza eminim.

  1. Sadece Şık Çiçek Desenli Elbise Modelleri

Bu mükemmel çiçek desenli elbise modelleri özel davetlerde giyilebilecek ürünler arasında yer alır.  Bir çok bayan tarafından tercih edilecek olan bu elbise modeli şıklığınıza şıklık katacak,insanların gözlerini kamaştıracaksınızdır. Şık çiçek desenli tesettür elbise modeli sizinde tercihiniz olabilir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*