İddaa Toplam Gol 0-1

Hiç hayatınız boyunca iddaa oynadınız mı? Oynamadıysanız en azından bir kere de olsa oynamayı denemek aklınızdan eminim ki geçmiştir. Bugün size vereceğim bilgiden sonra bence iddaa oynamayı en azından bir defa da olsa denemeliniz. Peki; bugün benim size vereceğim bilgi nedir? Bugün ele alacağım ve sizin de iddaa oynarken mutlaka kuponlarınızda kullanacağınızı düşündüğüm iddaa toplam gol 0-1 oyunundan bahsedeceğim.iddaa toplam gol 0-1 ne demek, iddaa toplam gol oynamak, iddaa toplam gol bahsi oynama

İsmine baktığınızda sanki skor tahmini yapıyormuş gibi bir izlenim oluşsa da böyle bir durum yoktur. Burada bahsi geçen 0-1 rakamları oynanacak olan futbol maçında toplam kaç gol olur bunu belirtmektedir. Rakamlardan da anlayabileceğiniz gibi oynanacak bir maçta en fazla 1 gol olacak veya gol olmayacak demektir. Aşağıdaki skorlar bir maçın sonucunda oluşursa ise 0-1 tahmini tutmuş olur. Tutan tahminlerde biliyorsunuz ki iddaa da para kazandırır. Hadi para kazandıracak skorlara geçelim. Unutmayın eğer bir maç için 0-1 toplam gol oynarsanız sadece aşağıdaki skorlar oluşursa kazanmış olursunuz. Biz örnek olarak Beşiktaş ile Galatasaray arasında bir maç oynanacağını ele alalım ve sizin de bu maç için toplam gol 0-1 oynadığınızı düşünelim. Eğer aşağıdaki skorlar oluşursa tahmininiz tutacaktır.

Beşiktaş 0-0 Galatasaray

Beşiktaş 1-0 Galatasaray

Beşiktaş 0-1 Galatasaray

İddaa Toplam Gol 0-1 Oynamanın Avantajı Var Mı?

İddaa toplam gol oynamanın avantajı elbette vardır. Örneğimizdeki maçın sonucunda hangi takımın maçı kazanacağını bilemiyorsanız ama yine de kuponunuzda olmasını istiyorsanız maçta atılacak toplam golü tahmin ederek bu amacınıza ulaşabilirsiniz. Tabii bu tahmine göre maçta gol olmayabilir veya olsa olsa en fazla 1 gol atılır şeklinde bir düşünceniz varsa da yine sırf bu nedenden dolayı kuponunuzda bu iddaa türüne yer verebilirsiniz. Odaklanmanız gereken şey maçın sonucunda atılabilecek toplam gol olduğundan futbol takımlarının o maç günü sergileyebileceği performans olmalıdır. Hangi takımın nasıl bir performans sergileyeceğini bilirseniz o kadar doğru tahminlerde bulunabilirsiniz. Unutmayın iddaa oynarken birden fazla tahmin türüne kuponlarınızda yer verebilirsiniz. Bol kazançlar dileriz..

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*