Göğüs Estetiği Çeşitleri Nelerdir?

Göğüsler kadınlar için en önemli olan bölgelerden bir tanesidir. Bu bölgede yaşanabilecek istenmeyen problemler birçok soruna neden olabilmektedir. Bu noktada devreye Bahçelievler göğüs estetiği operasyonları girmektedir. Göğüs estetiği denince akla gelen 2 farklı operasyon şekli bulunmaktadır. Bunlardan ilki göğüs büyütme diğeri ise göğüs küçültme estetiğidir. Her iki estetik operasyonda göğüslerde yaşanan problemleri gidermek için yapılmakta ve hastanın istediği göğüs biçimine kavuşmasına yardımcı olmaktadır.göğüs estetiği çeşitleri, göğüs estetiği yapımı, göğüs estetiği teknikleri

 Göğüs büyütme estetiği

 Göğüs büyütme estetiği, göğüslerinin boyutundan ve görünümünde şikayetçi olan kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Kişiye özgüven aşılayan ve hayalini kurduğu göğüslere kavuşmasına yardımcı olan bu operasyon, göğüslerin dolgunluğunu arttıracaktır. 18 yaşını geçmiş olan kişilere uygulanabilen Şişli göğüs estetiği, göğüsleri normalden çok daha küçük olan kişiler için idealdir. Bu noktada kişinin sağlık durumu dikkate alınmalı ve operasyon o şekilde yapılmalıdır.

 Örneğin; kişinin göğüsleri çok fazla sarkmış ise dikleştirme ve büyütme işlemleri bir arada yürütülmelidir. Göğü büyütme estetiği için kullanılan en popüler yöntem protez takma yöntemidir. Bunun için kullanılan protez çeşitleri son derece çeşitlidir ve hangisinin kullanılacağı doktorun önerilerine bağlıdır. Bahçelievler göğüs estetiği için kullanılan protez çeşitlerinden ilki saline protezlerdir. Bu protezlerin içi su doludur ve vücuda herhangi bir zararı olmamaktadır. Fakat en çok kullanılan protez modeli silikon olan protezlerdir. Bu protezler çok daha kullanışlı ve avantajlıdır.

 Göğüs küçültme estetiği

 Göğü küçültme estetiği, büyütme estetiğinin tam tersi olarak göğüslerin küçültülmesini sağlamaktadır. Göğüslerin büyük olması herkes tarafında olumlu bir şeymiş gibi algılansa da aslında öyle değildir. Normalden çok daha büyük olan göğüsler birçok probleme neden olabilmektedir. Sırt ağrıları, ya da pişik problemleri bunlardan yalnızca birkaçıdır. Bu noktada devreye Şişli göğüs estetiği girmektedir. Bu tarz küçültme estetikleri sayesinde kişi istediği etkiyi alacak ve çok büyük olan göğüsler normal boyutlara inecektir. Bu tarz göğüs küçültme operasyonlarının tek avantajı göğüslerin küçültülmesi değildir. Bunun yanı sıra büyüklüğü bağlı olarak oluşan sarkmalarda kolaylıkla giderilecektir. Bu sayede kişi yaşadığı sağlık sıkıntılarından kurtulacak ve ileride daha büyük problemlerin oluşması engellenmiş olacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*