Davines Oil Saç Yağı

Yağın saç kökleri ve saçı besleyici özelliği dolayısıyla bir çok saç bakım ürününde kullanılır. Saç bakımında şampuanından bakım kremlerine ve güçlendirici jellerine kadar her türlü alanda üretim yapan davines firmasının her ürününde zaten bitki yağları kullanılıyor. Tabi ayrı bir yağ üzerine yoğunlaşmış üretimleri bulunuyor. OI serisi adı altında 4 ayrı etkili saç bakım ürünü bulunmakta. Şimdi bu ürünlerin kullanımı ve içeriğini anlatalım.davines oil, davines saç yağı, davines saç bakım ürünü

Davines OI conditioner

Tüm saç tipleri kullanabilir. Saçı yumuşatır, rengini canlandırır. Saçların yıkanmasından sonra havluyla nemli hale getirildikten sonra krem halde saça sürülür ve saçın ısıtılmasına zarar görmesine gerek kalmadan saçın kendi kendine hızlı kurumasına yardımcı olur. Selüloz kökenli maddelerin ayrışımının katılması ile saçı yumuşatır.  Rocuo ve kayısı yağı içeriği ile saçı besler.

Davines OI losyon

Üretiminde kullanılan roucou bitkisi sayesinde nemi saça çekerek nemi tutar ve saçın kurumasını engeller. Bu sayede saçın daha canlı ve dolgun görünmesi sağlanır. Davines oil saçı besleyerek saçı güçlendirir ve rengini açarak parlatır. Kullanım şekli diğerlerinden biraz farklıdır. Saç normal ise şampuanla temizlenen saç kurutularak losyon sonra saça uygulanır, saça masaj yapatak yedirilir. Kalın ve kuru saç ise yıkamadan sonra saça uygun krem sürülür saç durulandıktan sonra losyon uygulanır. Saç yıpranmış ise losyon saç bakım kremi il karıştırılarak uygulanır.

Davines OI shampoo

Yıpranmış her tür saç modeli için kullanılır. Kremsi bir özelliktedir. Kullanır kullanmaz ilk etkisi gözle görülür ve saçı yumuşatır. Parlak ve dolgun bir görüntüye kavuşur. Davines oil şampuan rocou yağı, gül yağı ve başka saç besleyici etkin maddelerin katılımıyla oluşmuştur.

Davines OI oıl

Asıl yağ dengesini ve görüntüsünü oluşturan saç bakım ürünüdür. Rocou yağı ile saçı yumuşatıp canlı parlak bir saç sunar.kuru saçı yağlandırarak kolay tarama sağlar. Ayrıca normal yağlanmadan farklı olarak saçı ağırlaştırmadan koruyucu bir etkenle saçı onarıp besler. Saçın uçlarına 2-3 mdamla sıkılarak uygulanır. Saçın ince telli olması halinde 1 damla da yeterlidir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*