Beyonce Heat Edp parfüm

Beyonce’un 2010 yılında çıkardığı ilk parfümdür Heat Edp. Bu parfüm Feminen, gizemli ve arzulu kadınlar için tasarlanmıştır. Beyonce bu parfümünde oldukça mütevazi davranım tüm güzel kokluları bu parfümde birleştirmiş. İlk olarak sınırlı sayıda üretilen parfüm 2009 yılında geliştirilip 2010 yılında tam anlamıyla çıkış yapmıştır. Neredeyse satış rekorları kıran parfüm birkaç koku ödülünde aday olarak gösterilmiştir. 2013 yılında en çok satanlar arasına girdi.beyonce parfüm fiyatı, beyonce parfüm bileşenleri, beyonce parfüm satın alma

Head Edp Parfüm İçeriği

Parfümün içerisinde bulunan çiçek özleri;

  • Tepe notasında; neroli, şeftali, manolya ve orkide.
  • Kalp notasında; misk, tonka, badem
  • Alt notasında; Sekoya, Misk, Amber, Tonka Fasulyesi, Mamut Ağacı

 Beyonce Heat Edp Parfüm Kullanıcı Yorumları

  • İlk sıktığınızda burnunuza mis gibi meyve kokusu geliyor. Daha sonrasında çiçek kokularını hissediyorsunuz. Belli bir süre sonra baharat kokusu teninizde kalıyor. Parfüm sıradan kokulardan ayrı gösterilebilir, sürekli farklılaşan notaları ile sizi şaşırtıyor.
  • Parfümün önce hafif şeker ve baharat karışımı, sonrasında çiçeksi bir koku var. Oldukça etkileyici bir kokuya sahiptir. Bu parfümü ilk kullanmamdan örnek verecek olursam; 5-6 kez sıktığımda gün içerisinde sürekli kokuyu çok güzel bir şekilde hissettim. Sonraki günlerde artık burnum alıştığından dolayı koku almadım. Zaten bir parfümün uyum sağlaması bir hafta içerisinde bu şekilde ortaya çıkmaktadır. Uyum sağladığında kendinize karşı bir koku almıyorsunuz. Parfümün girdiğiniz ortamda uzaktaki olan kişilere fazla bir koku yaydığını söyleyemem. Karşı taraf çok yaklaştıkça koku alınabilmektedir. Beyonce heat edp parfüm Kullanıcısı olarak gün içerisinde hiç tazelemezseniz bile parfümün kalitesinden dolayı kalıcılık süresi daha fazladır. Fakat yeniden sıkarak daha yoğun bir koku elde edilebilir.
  • Kalıcı olması her tene göre değişmektedir. Uygun fiyatlı olması alıcı kısmı mutlu edecek kısmıdır.
  • Sıradan parfüm olmayıp sürekli değişen kokulara sahip olduğunu hissettim. Çevrede ki insanlarında etkilendiği gördüm. Birçok kişi bu parfümü tercih edip almıştır.
  • Yeni alan bir kişi de ilk sıktığında yanık bir karamel kokusunun geldiğini söylemektedir. Esmer ve buğday tenli bayanlarda daha kalıcı olduğunu söylemekte fayda vardır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*