Bakırköy Karın Germe Estetiği Ameliyat Ücretleri

Her geçen gün artan kilo problemleri ile sürekli spor ve diyet ile başa çıkmak neredeyse imkânsız hale gelmiştir. Yoğun çalışma hayatında hep hareketsiz kalmak ve her zaman sağlıklı ve dengeli beslenememek gibi durumların ortaya çıkardığı bu sorunu ortadan kaldırmak için karın germe estetiği tercih edilebilir. Özellikle orta yaş kişilerde oluşan bölgesel yağlanmaları ortadan tamamen kaldıran Bakırköy karın germe estetiği ameliyat ücretleri işlem yapılan bölgenin genişliği ve işlemin derecesine göre değişiklik göstermektedir.karın germe estetiği, bakırköy karın germe, karın germe estetiği ücreti

İşleme hazırlık

Karın germe estetiği olması uygun görülen kişinin belli miktarda kilo vermesi istenmektedir. Bu kilo verme işlemi sırasında da kişinin eğer kullanıyorsa sigarayı işlemin 3 hafta öncesinden bırakması ve işlem sonrası da en az 3 hafta içmemesi oldukça önemlidir. Kan dolaşımını olumsuz şekilde etkilediği için ameliyatı ve iyileşme sürecini oldukça kötü şekilde etkileyen sigara kullanımı kesinlikle önlenmelidir.

İşlem seçenekleri

Karın germe işleminde tam karın germe işlemi ve mini karın germe işlemi olarak iki tür işlem söz konusudur. Kişinin yağlanma miktarı, cildin sarkma oranı ve yağlanma bölgeleri göz önüne alınarak küçük çaplı karın germe estetiği ya da tüm karın bölgesini kapsayan karın germe estetiği işlemi yapılmaktadır. Bu noktada Bakırköy karın germe estetiği ameliyat ücretleri işlemin büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. İşlemlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve randevu almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*