Bağcılar Sürücü Kursu Teorik Ders

Her kişinin ehliyet alma ve araba sürme isteği olduğu gibi ihtiyacı da vardır. Bu yüzdendir ki ehliyet kursları gibi sürücü kursları İstanbul bağcılar da çok fazladır.

Ders saatleri, sizlerin seçtiğiniz ve istediğiniz saatlere göre uyarlanmakta olup en iyi hocalar tarafından sizlere en iyi şekilde eğitim verilmektedir.bağcılar sürücü kursu, sürücü kursu bağcılar, sürücü kursu teorik ders

Teorik dersler ve sınavlar

Siz değerli sürücü kursiyerleri teorik sınavlara girerek ve bu sınavda bulunan 3 dersin her birinden en 70 ve üstü not alınması durumunda sınavı geçerek sonrasında yapılacak olan direksiyon sınavına girmeye hak kazanacaksınız ve girdiğiniz direksiyon sınavından da 70 ve üstü bir puan alınması durumunda sertifikayı da almayı hak kazanacaksınız. Bağcılar sürücü kursu teorik ders de size bunları sunacak imkânlar yaratmaktadır.

Sizin sertifikanız düzenlenerek milli eğitim müdürlüğünde onaylanarak gittiğiniz sürücü kursunuzdan sertifikanızı alarak ilçenizde bulunan emniyet müdürlüğüne müracaata bulunarak parmak izi de verdikten sonra ehliyet kartınızın ücretini de yatırarak sertifikanızı ehliyete çevireceksiniz.

Teorik eğitim saatleri

Teorik dersler toplamda 14 gün boyunca sürer. Yani 2 hafta devam etmekte olup haftanın diğer tüm günleri ders verilmektedir. Bağcılar sürücü kursu teorik ders sürücü kursları tarafından sizlere trafik, motor ve ilk yardım dersleri de dâhil olmak üzere toplamda 3 ders verilmektedir. Bu yüzden sürücü kurslarını tercih edebilir ve İstanbul’da kolayca trafiğe atılabilir ve dilediğiniz gibi araba sürerek istediğiniz yerlere gidebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*