BABY SHOWER HEDİYELERİ NELER OLABİLİR?

Anne adayının rahatlaması amacıyla düzenlenen baby shower partisine katılmadan önce tüm kadınlar hediye telaşına düşerler. Genel olarak anne adayı, yakın arkadaşlarının düzenlediği organizasyon vasıtasıyla bir ihtiyaç listesi oluşturur ve bu listedeki hediyeler davetlilere paylaştırılır. Fakat ortada liste yoksa herkes anne adayını en mutlu edecek hediyeyi alabilmek için yarış haline girer. Genel olarak baby shower hediyeleri bebeğin cinsiyeti belli olduktan sonra alınmaya başlar.babay shower hediyeleri, bebekler için hediye seçimi, bebek hediyesi seçimi

Ülkemize yurt dışından gelmiş olan bu parti geleneği için binlerce hediye seçeneği sunan mağazalar vardır. Kıyafet, bisiklet, çanta, ayakkabı, oyuncak ve aklınıza gelebilecek her şey böyle mağazalarda mevcuttur. Seçeneklerin fazlalığı seçiminizi muhakkak zorlaştıracaktır. Ama genel olarak anne adayının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurabilirsiniz. Birkaç aylık bez ihtiyaçlarını gidermek dahi çok iyi bir hediye olacaktır. Alacağınız baby shower hediyeleri anne adayına da hitap edebilir. Hamilelik aşamasında aldığı kilolardan dolayı kendini yeterince iyi hissetmeme her kadının başına gelen bir şeydir. Anne adayının her şeyden önce kadın olduğu unutulmamalıdır. Anne adayının yakın arkadaşıysanız parfüm, makyaj ürünü, iç çamaşırı almak da çok iyi bir seçim olacaktır. Mühim olan annenin rahatlaması, stresten uzaklaşması ve doğuma kendini hazır hissetmesidir. Eğer parti organizasyonun da siz de rol alıyorsanız  güzel bir pasta seçimiyle ortama sıcaklık katabilirsiniz. Tabi ki o günü unutulmaz kılmak için davetlilere şekerleme, kurabiye tarzı anlamlı hediyeler de dağıtılmalıdır.

Anneler başımızın tacıdır. Onları mutlu etmek kadar kutsal bir şey düşünülemez. Hamilelik zor ve sancılı bir süreçtir. Bu aşamada onların yanında olmak ve bunu onlara hissettirmek gerekir. Partide vereceğimiz baby shower hediyeleri ile onlara olan sevgimizi bir şekilde anne adayına da ulaştırmış oluruz. Unutmayın ki cennet annelerin ayakları altındadır.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*