Ankara Liposuction

Genetik yapımız, çocukluktan başlayan hatalı beslenmemiz ve yeterince egzersiz veya spor
yapamamamız vücudumuzda istenmeyen bölgesel yağlanmaya neden olabilmektedir. Çoğu
zaman düzenli spor ve diyet yapılmasına rağmen eritilemeyen bölgeler de çoğunluktadır.
Estetik görünüm açısından rahatsızlık duymamıza sebebiyet veren bu durumlar da yağ alma adı verilen liposuction yöntemi ile vücudumuzun orantılı ölçülere getirilmesi mümkündür.
Yalnız liposuction bir zayıflatma ameliyatı değil, inatçı yağ fazlalıklarını almak ve vücuda
yeniden şekil kazandırmaktır.Liposuction,Ankara Liposuction , Ankara Liposuction merkezleri 21
Günümüzde liposuction işlemini gerçekleştiren, yalnız maalesef başarılı sonuçlar alınamayan birçok yöntem ve sistem geliştirilmiştir
Biz liposuction ameliyatlarında Ankara’da sadece kliniğimizde bulunan 3. kuşak ultrasonik
liposuction cihazı olan VASER kullanıyoruz.
Üçüncü kuşak ultrasonic liposuction cihazı olan VASER; normal liposuctiona göre;
kazandırdığı daha olumlu neticeler, iyileşme sürecinin kısa olması ve vücudumuzun her
bölgesinde çalışma olanağı sağladığı için daha fazla tercih edilmektedir.
Normal liposuctionda serum ile şişirilen yağların seçiciliği olmayan vakum sistemiyle alınması çalışılan bölgelerde dalgalanmaya sebebiyet verebilirken, VASER sisteminde ki 3. kuşak ultrasonic dalgalar sayesinde eşit ve homojen eritilen yağların alınması ise bu olumsuz oluşabilecek durumun önüne geçmektedir. Aynı zamanda ultrasonik dalgaların yaydığı ısı ise cildi sıkılaştırarak çalışılan bölgede oluşabilecek deri gevşekliğini aza indirgemekte ve sarkma durumlarını en aza çekmektedir.
Normal liposuctionda vücuda verilen serum ile alınan (cc) yağ miktarı eşit iken VASER
sisteminde alınan yağ miktarı iki katıdır. Klasik liposuctionda istenilen sonuca 3.ayda
ulaşılırken 3.kuşak ultrasonik sistem olan VASER ile operasyon bitiminde neredeyse
sonucun % 80 ne yakını netleşmiş durumdadır. İyileşme süresi normal liposuctiona göre daha hızlı olduğundan dolayı kişi normal hayatına erken dönebilmektedir.
VASER liposelection ultrasonik dalgaları sayesinde sadece yağ dokularını erittiği ve aynı
zamanda seçici davrandığı için, yararlı dokuya, damara ve sinire zarar vermediğinden dolayı oluşabilecek komplikasyonlar’ın önüne geçmektedir.
VASER liposelection sistemi ile istenmeyen yağlar, basen, kalça, sırt, karın, bel, bacak, uyluk, diz, kol, meme, boyun ve çene altı gibi bölgelerden alındığı gibi doku sıkılaştırıcı özelliği sayesinde gevşeyen bölgelerin sıkılaşmasında da etkilidir. Aynı zamanda teknolojisi sayesinde daha narin ve ince yapıya sahip alanlarda da çalışma imkânı sağlamaktadır.
Ankara’da kliniğimiz de bulunan VASER sistemi ile yaptığımız liposelection operasyonlarında kullandığımız (CSS) COMPACT SPONGE SYSTEM sayesinde (Korse içi yerleştirilen ve dokunun; ödem, katlantı ve morluk oluşumunun önüne geçen özel silikon türevi destekler) sonuca daha kısa sürede ulaşılmaktadır.
VASER liposelection; sedoaneljezi tekniği ile tercihen derinin kıvrım bölgelerinde veya bikini altında kalacak şekilde 0.3 mm gibi minimal kesiler açılarak gerçekleştirilir.

Uzun zaman öncesine kadar, yağ çıkarmak ve selülit ortadan kaldırmak için ihtiyaca cevap liposuction, popüler bir yöntem vardı, ama pahalı, bazen tehlikeli ve düpedüz acı – bir post-operatif karmaşık ve sorunlu.

Size söyledim eğer Ama şimdi almak için bir yol olduğunu
EN İYİ liposuction sonuçlar, bu yöntem olduğu:

ağrısız
güvenli
hızlı
ve ekonomik olarak?

Bu, bir liposuction Smartlipo lazer benzer: hala aşırı yağ bir çıkartılmasıdır.
Ama geleneksel liposuction aksine, Smartlipo bunları kaldırmak önce yağ erir o araçları çok daha küçük ve daha az invazif ve teknolojiyi kullanmak için – bir postoperatif seyir ile, operasyon çok daha güvenli ve kolay hale neredeyse varolmayan.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*