Altıntepe Kurye

Günümüzde; her gün olmasa da arada sırada, başka illere gönderilmesi gereken evrak veya eşya olabilmektedir. Ve böyle durumlarda, kendisinin götürmesi mümkün olmayan kişiler kurye ile gönderme yolunu tercih etmektedir.

Peki, Kurye Dediğimiz Sistem Nasıl İşler?

Gönderinizi teslim alan Altıntepe Kurye şirketi, sizin önceliğinize göre bir ulaşım şekli belirler. Eğer sizin için önemli olan zaman ise, gönderinizin bir an önce ulaşmasını istiyorsanız; moto kurye tercih edilir. Express kurye nedir, Express niçin kullanılmalı, Express kurye ne zaman kullanılırZira motorlu kurye sayesinde yoğun trafik olsa bile, gönderiniz zamanında teslim edilecektir. Motorlu kurye hizmetlerinin içerisinde yer alan express kurye sayesinde ise, en hızlı hizmeti alırsınız. Nasıl olacak diye soracak olursanız… Bu Express kurye hizmetini aldığınızda, kurye sadece sizin gönderinizi taşır. Başka herhangi bir adrese uğramaz. Direkt sizin gönderinizi taşır ve en hızlı şekilde yerine ulaştırır.

Sizin için önemli olan zamandan ziyade, gönderinizin güvenli bir şekilde taşınması ise; arabalı kurye tercih edilir. Özellikle ağır, kırılabilir veya çok kıymetli gönderileriniz olduğu durumlarda; bu gönderiler arabalı kuryeler sayesinde özenle taşınır. Çok fazla gönderiniz varsa eğer, ekonomik bir yol arıyorsanız; sizin için tercih edilecek olan yöntem toplu kurye olacaktır. Bu seçenek, ekonomik anlamda sizin için gayet memnun edici olacaktır. Eğer ki gönderiniz hafifse ve gönderilecek yer yakın mesafedeyse, yaya kurye tercih edebilirsiniz. Bu tercih size ücret anlamında da katkı sağlayacaktır. Zira; yaya kurye fiyatları diğerlerine göre daha uygundur. Sabahtan vaktiniz yoksa ve gece vakti göndermeniz gereken bir kargonuz varsa, bu konuda da gece kurye hizmetiyle karşılaşacaksınız. Gece kuryeleri  sayesinde 7/24 gönderileriniz teslim alınacaktır. Maltepe kurye firmaları arasında Altıntepe kurye, her daim size en kaliteli hizmeti verecektir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*